سبد خرید شما خالی است

محصولات

مشاهده همه

شرایط نگهداری

شرایط نگهداری ساعت مچی

برای نگهداری از ساعت مچی خود باید به چند نکته توجه داشته باشید:

1- برای نگهداری از ساعت مچی خود هنگام شست وشو ساعت را از دست باز کنید،‌ صابون، مواد شوینده و آب کلردار بسیار خورنده بوده و به ساعت شما آسیب میرسانند.

2- باطری ساعت مچی به ویژه ساعت های برند باید تحت نظارت نمایندگی همان برند تعویض گردد. در غیر این صورت شرکت های گارانتی از پذیرش کالا خوداری می کنند .

3- عطرها، مرطوب کننده ها و در کل لوازم آرایشی، بهداشتی و شیمیایی و نیز رطوبت بیش از اندازه می تواننند تاثیرات فرسایشی روی تک تک قطعات ساعت شما داشته باشند.

نکته: در مورد ساعت های بند چرمی باید به این مورد توجه داشت که بند چرم با هر کیفیتی که باشد فقط در حد رطوبت دست ضد اب می باشد و در صورت برخورد بیش از اندازه با آب به سرعت شروع به فرسایش می کند.

4-برای نگهداری بهتر اگر قسمتی از بند ساعتتان را کوتاه نمودید یا قطعه ای را عوض کردید، باقیمانده را دور نریزید. در مواقعی که قسمتی از ساعت یا بند آن صدمه ببیند استفاده از آن قطعات سودمند خواهند بود.

5- این را بدانید که قیمت یک ساعت لزوماً رابطه ای مستقیم با مقاومت آن ندارد. ساعت های گران قیمت می توانند در عین حال ظریف و شکننده باشند.

6-حساسیت ساعت های اتوماتیک در مقابل ضربه به مراتب بیشتر از ساعت های کوارتز (باتری دار ) می باشد، به همین دلیل نیاز به نگهداری بیشتری دارند.

7- در هنگان خرید حتما به اطلاعات مربوط به ساعت ( ضد آبی ، نوع شیشه و...) توجه کنید و یا با ما تماس بگیرید تا مشاوران گالری ساعت عقربه برای شما اطلاعات کافی و نحوه نگهداری درست از ساعت مچی مربوط  را شرح بدهند تا بتوانید خرید راحتی را تجربه کنید.

 

مراقبت ساعت مچی

حساب من


سفارشات من

اطلاعات شخصی

ارتباط با ما


شماره پشتیبانی : 02155697703

آدرس فروشگاه : تهران ، پانزده خرداد غربی ،پاساژ حمیدین پلاک 18

ساعت کاری دفتر از 11 الی 20

با تماس قبل از  خرید حضوری از موجودی کالا اطمینان حاصل فرمایید.

logo-samandehi